Společné přečtení Bhagavad-gíty (Proběhlo)

U příležitosti svátku Gítá-džájantí bychom Vás rádi pozvali na společné online přečtení Bhagavad-gíty takové, jaká je od Jeho Božské Milosti A. Č. Bhaktivédánty Svámího Prabhupády.

Cílem je přečíst společně celou Bhagavad-gítu. Jak to chceme udělat? Stejně jako jsme to zvládli v loňském roce. Budeme číst cca 26 hodin. Začneme v sobotu 11.12. v 5h a skončíme v neděli 12.12. do cca 9h.

Svátek Gítá-džájantí podle vaišnavského kalendáře letos připadá na 14.12., ale jelikož se jedná o pracovní den (úterý), bylo by organizování takové akce komplikované.

Společné čtení bychom rádi uchovali ve formě audio nahrávky. Číst budeme sánskrt, překlad a význam (v češtině nebo ve slovenštině). Z časových důvodů vynecháme překlad jednotlivých slov. Pojďte se zapojit do tohoto jedinečného projektu a čtěte s námi!

Při čtení se budeme střídat po cca 30 minutách nebo delším čase, ale vždy přibližně v půl nebo celou. Střídání jednotlivých čtenářů bude organizovat moderátor. Společné čtení se odehraje na platformě Zoom, aby se každý, kdo má zájem o duchovní povznesení, mohl připojit a buď pouze naslouchal nebo i četl pro všechny ostatní.

Odkaz na ZOOM konferenci:
https://bit.ly/32zD44I
Meeting ID: 893 7934 9934
Passcode: 108

Chcete číst také? Rezervujte si svůj čas! 😉

Pro tento účel jsme pro vás vytvořili veřejnou tabulku, kde si v případě vážného zájmu rezervujte včas váš oblíbený čas.
Zde je odkaz na tabulku: https://bit.ly/3r8lOxD

Velmi uvítáme zájemce o pomoc s přípravou i organizací průběhu čtení, zejména pokud máte se Zoom osobní zkušenosti.

Pokud byste měli jakékoliv inspirativní nebo doplňující nápady, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Za organizační tým vaši služebníci 😊🙏
Varada Krišna dás & Madhupandit dás